WYDANIE ONLINE

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące wynagrodzeń nauczycieli za czas strajku.

czytaj więcej »

Pytanie: Pytanie: Czy prawidłowe jest zaksięgowanie faktury za pobyt głównej księgowej na konferencji głównych księgowych na koncie 405 z paragrafem 430. Przeczytałam w publikacji naukowej, że na koncie 405 w paragrafie 4300 można ująć opłaty za podnoszenie kwalifikacji pracowników. Czy taką konferencję można uznać jako podnoszenie kwalifikacji?

czytaj więcej »

Pytanie: Pytanie: Jako specjalny ośrodek szkolno- wychowawczy prowadzimy stołówkę. Codziennie przygotowujemy dla ucznia śniadania obiady i kolacje. Często kupujemy produkty o krótkim terminie przydatności do spożycia. Bardzo proszę o odpowiedź jak zaksięgować produkty nie nadające się już do spożycia (protokół strat).

czytaj więcej »

Na stronie efaktura.gov.pl. jest już dostępna Platforma Elektronicznego Fakturowania. Poznaj szczegóły i praktyczne porady jak korzystać z platformy.

czytaj więcej »

Poznaj stanowisko Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z 12 kwietnia 2019 r. w sprawie umieszczania danych strajkujących nauczycieli w SIO.

czytaj więcej »

Podpisano ustawę o cyfrowej dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Sprawdź, co się zmieni.

czytaj więcej »

Poznaj stanowisko RIO na temat przyznania stypendium motywacyjnego uczniom w ramach realizacji Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.

czytaj więcej »

wiper-pixel